Pozycjonowanie stron

Nasze studio SEO oferuje pozycjonowanie stron internetowych i sklepów które pozwala na dotarcie do nowych klientów których możemy pozyskać przez wyszukiwarkę internetową Google wpisując interesujące nas usługi, produkty które chcemy kupić. Pozycjonowanie strony w dużych a nawet w małych miejscowościach buduje pozycje firmy w internecie ora umacnia rangę Twojej marki, promuje firmę i poprawia sprzedaż, zaoszczędza Twój cenny czas na prowadzenie działalności, przyciąga klientów do siedziby firmy oraz zapewnia większą ilość klientów z czego zdaje sobie sprawę.

pozycjonowanie

Czym jest pozycjonowanie stron?

Koszt pozycjonowania strony zależy od wielu czynników, dlatego nie ma sztywnego cennika. Duże znaczenie mają konkurencyjność słów kluczowych, cel klienta, jakość strony, historia strony, jej staż  itd., Po analizie, audycie Państwa strony analizujemy również konkurencję, ustalamy z klientem lokalizację,  pomagamy doborze słów kluczowych optymalizujemy witrynę poprawiając kod strony, system nawigacji, wprowadzamy również niezbędne zmiany poprawienia treści aby były zgodne z obecnymi wymogami wyszukiwarki internetowej.

 

audyty seo

Nasza agencja SEO korzystając ze specjalistycznych narzędzi, sprawdzających codzienne monitorowanie pozycji w Google. Raz na miesiąc klient otrzymuje raport z naszych działań pozycjonowania strony z uzyskanymi pozycjami jakie jego strona zajmowała w trakcie miesiąca.

Jeśli chcesz aby pozycjonowanie było trwałe i skuteczne należy w sposób ciągły i konsekwentny pozycjonować codziennie, poprawiając pozycję twojej strony. Dzięki wysokiej pozycji klient trafi na Waszą stronę, a nie Waszej konkurencji.

Zachęcamy poprawy sprzedaży w Twojej firmie oraz do kontaktu z nami i skorzystania z bezpłatnej, niezobowiązującej wyceny pozycjonowania lub darmowej konsultacji SEO.

Gdzie oferujemy nasze usługi?